Jalgpallihaigla paneb Eesti – Argentina mänguks välja Copa Jalgpallihaigla

Eesti meeste koondis kohtub 5. juunil Hispaanias Pamplonas El Sadari staadionil maavõistlusmängus Argentinaga.
Kuna mõlemad koondised on hetkel oma kohalike toimuvate karikavõistluste valitsevad meistrid: Argentina Copa America võitja ja Eesti Balti turniiri karika võitja, siis sellel puhul paneb MTÜ Jalgpallihaigla välja koondiste omavahelise mängu võitjale Jalgpallihaigla karika.

Sellega avaneb mõlemal meeskonnal võimalus täiendada oma auhinnakappi. Rahvusmeeskondade tasemel seda väga tihti ei juhtu. Isegi 7 kordsel Ballon d’Or võitjal Lionel Messil on koondisega võidetud ainult 2 karikat, Copa America ja Fianlissima. Loodame, et Jalgpallihaigla karikas annab mõlemale meeskonnale lisamotivatsiooni väljakul pingutada.

Copa Americat on mängitud välja alates aastast 1916 ja Argentina on võitnud karika 15 korral, viimati 2021. aastal.
Balti turniiri on mängitud alates aastast 1928 ja Eesti on võitnud karika 4 korral, viimati 2020. aastal.

Jalgpalligeenius 2019 tunnustuse pälvis EJL kogukonnajuhtide projekt!


Kõigi koroonade ja muude katkude kiuste õnnestus Jalgpallihaiglal lõpuks pidulikult üle anda 2019. aasta Jalgpalligeeniuse tiitel. Nagu ikka, tehti seda hooaja esimesel koondise kodumängul. See, et see esimene mäng vist ka selle aasta viimaseks jääb, on omaette märkimisväärne saavutus, aga ära märkimist väärib ka fakt, et esmakordselt tehti auhinna kätteandmist naiste koondise mängul. Naised olid aga tublid ja lõid nurgalööke ja väravaid Lätile täpselt nii palju kui rõõmsal ilmel mängult lahkumiseks vaja!

Loe edasi

Leedu mängu piletiinfo

Eesti meeste koondis mängib märtsikuus kaks maavõistlust A. Le Coq Arenal. Kui varasemalt oli selgunud, et võõrustame 26. märtsil Aleksandr Dmitrijevi lahkumismängus Uus-Kaledooniat, siis lisandus kalendrisse 31. märtsil toimuv maavõistlus Leeduga.

Iga Jalgpallihaigla liige omab õigust osta pileteid põhimõttel 1+2 (üksliikmemaksu tasunu saab osta max 3 piletit). Pileti ostmiseks peab olema tasutud Sinu JH liikmemaks (10€, noorliikmel 3€) jooksva aasta ulatuses. Kui oled endas kindel, saada e-mail piletisooviga jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee, teeme kiire taustauuringu ning saadame Sulle vastu koodi, mida saad kasutada Piletilevi.ee keskkonnast ning müügipunktidest Lõunatribüünile Jalgpallihaigla sektorisse piletit ostes.


Jalgpallihaigla ala piletiostuks on sektorid A7 ja A8.
Ühe pileti hinnaks fännisektorisse on 10€*

Pakkumine kehtib kuni 24.02 2020

*Piletihinnale lisandub Piletilevi teenustasu

MTÜ Jalgpallihaigla pangakoordinaadid liikmemaksu tasumiseks on järgmised:

EE692200221019232745 – Swedbank

EE697700771000728459 – LHV

MTÜ Jalgpallihaigla üldkoosolek

Hea Jalgpallihaigla liige

MTÜ Jalgpallihaigla 2019. aasta üldkoosolek toimub teisipäeval, 15. oktoobril algusega kell 18:30 A. le Coq Arenal, Eesti Jalgpalli Liidu konverentsikeskuses. Sissepääs on EJL peauksest.

Kavas:

1) 2018. majandusaasta aruande ülevaade
2) Juhatuse ülevaade viimase aasta tegemistest
3) Uue juhatuse valimine
4) Vaba mikrofon

NB! Tulenevalt MTÜ Jalgpallihaigla 2016. aasta üldkoosolekul vastu võetud
põhikirjamuudatusest (Põhikirja punkt 9.1.1), omavad üldkoosolekul
hääleõigust üksnes 2019. aasta liikmemaksu tasunud liikmed.
Samal päeval tehtud pangaülekande korral tuleb esitada makset tõendav kviitung.

MTÜ Jalgpallihaigla põhikiri: https://1drv.ms/b/s!AiaydNOMfXLz3zP6I_IjQLhrgpB5

NB! Kes ei saa ise koosolekule tulla, võib volitada mõne teise MTÜ Jalgpallihaigla liikme end koosolekul esindama. Volitus peab olema kas füüsilisel kujul allkirjastatult üldkoosolekul kaasas, või digiallkirjastatult saadetud aadressile jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee enne koosoleku algust.
Volituse põhja leiab siit: https://1drv.ms/w/s!AiaydNOMfXLz3zRadl-GSSecSwdM

Jalgpallihaigla lipukonkurss

Tähelepanu hääd jalgpallifännidest visuaalkunstimeistrid ja ka need kes graafilise disaini alal alles esimesi samme teevad, kuid kel peas mõlgub mõni põrgulikult lahe idee, mida tahaks teistelegi näidata!

Jalgpallihaigla kuulutab välja Reelingulippude Konkursi!

Loe edasi

Jalgpalligeeniuseks valiti EJL

Eesti jalgpallikoondise fänne koondava ühenduse Jalgpallihaigla 2018. aasta Jalgpalligeeniuse valimine oli sel korral mäng ühte väravasse. Ülekaaluka, võiks öelda, et lausa palusaluliku seljavõidu konkurentide üle saavutas Eesti Jalgpalli Liit (EJL), kelle pikkade aastate jooksul kavandatud, ent eelmisel aastal realiseerunud ettevõtmine – UEFA Super Cup 2018 korraldamine Eestis, Tallinnas, A Le Coq Arenal – võitis jalgpallihaigete südame, hääle ja Jalgpalligeenius 2018 tiitli.

EJLiga konkureerisid Rahvusringhääling (jalgpalli MMi kajastamine), Nõmme Kalju FC (ainsagi kaotuseta läbitud hooaeg, mis tõi meistritiitli), Rakvere linn (kelle kaaskorraldatud üritus ja linnastaadion pakkusid eelmise aasta positiivseima elamuse koondisefännidele – Balti turniiri avamängu võidu Leedu üle) ning Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid (esimene taasiseseisvunud Eesti Vabariigi president, kes külastas kohaliku kõrgliiga mängu).

Jalgpalligeenius 2018 tiitli ja sellege kaasneva kunstnik Jüri Roosa taies anti EJLile üle loetud minutit enne tänast avavilet A le Coq Arenal, kus Eesti koondis võõrustas EM-valikmängus Põhja-Iirimaad.

Foto: Jana Pipar