Alanud on MM 2022 valikturniiri piletipakettide müük fännisektorisse

Pakettide müük algab täna, 26. juulil, kell 12.00 ja vältab kuni 1. augusti kella 23.59-ni. Fännidele on broneeritud sektorid A7 ja A8, mida saab avada ainult koodiga.

Alates 2. augustist algab pääsmete üksikmüük ja ning EJL hoiab ilmselt samuti alguses (näiteks nädal) A7 ja A8 saadaval vaid koodiga.

Piletid on müügil Piletilevi lehel.

Kuidas saada koodi?

Väga lihtne! Selleks peab olema tasutud Jalgpallihaigla 2021. aasta liikmemaks, peale mida võite oma piletisoovist teada anda vastates samale e-mailile.

Aastane liikmetasu on 10 eurot, noorliikmel 3 eurot. Pangarekvisiidid on jätkuvalt:

MTÜ Jalgpallihaigla

EE692200221019232745 – Swedbank

EE697700771000728459 – LHV

Selgitusse: „2021. aasta liikmemaks [NIMI]“

Piletiinfo

Eesti meeste koondist ootavad ees sügisesed kodumängud, kui A. Le Coq Arenal võõrustatakse septembris Belgia ja Põhja-Iirimaa ning oktoobris Valgevene ja Walesi koondisi. Festivaliala väravad avatakse kõigil mängudel 3 tundi enne avavilet, staadion 2 tundi enne avavilet. Meeleolukas festivaliala toob kokku armastatud Eesti artistid, toimuvad põnevad mängud, tehakse näomaalinguid ja avatud on erinevad toitlustuspunktid. Mängud korraldatakse kooskõlas Eestis kehtivate koroonaviiruse reeglitega (rohkem kui 1500 osalejaga üritus), mis tähendab, et kõik staadionil viibijad peavad esitama kehtiva COVID tervisetõendi.

• 2. september Eesti – Belgia, avavile kell 21.45
  • 5. september Eest – Põhja-Iirimaa, avavile kell 19.00
  • 8. oktoober Eesti – Valgevene, avavile kell 21.45
  • 11. oktoober Eesti – Wales, avavile kell 21.45

Piletipakett on parim võimalus tagada endale sissepääs staadionile kõigiks Eesti meeste koondise kodumängudeks! Juhul kui lubatud pealtvaatajate arv peaks koroonaviirusega seotud piirangute tõttu ajas muutuma, saavad eelisõiguse staadionile tulla paketi ostjad. Palume arvestada, et rahvusvaheliste turvareeglite tõttu peavad kõik piletid olema isikustatud (ees- ja perekonnanimi, e-post, telefon).

Meelespea

Mängule pääsemiseks on kohustuslik näidata sissepääsus ette kehtiv COVID tervisetõend, mille saab allalaadida digilugu.ee lehelt. Tõend tähendab, et oled kas:

• COVID-19 vaktsineerimiskuuri lõpetanud (kehtib kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu, kusjuures viimasest doosist peab olema möödas tootja poolt märgitud aeg);
  • COVID-19 haiguse läbi põdenud (kehtib kuni 6 kuud peale läbipõdemist);
  • andnud COVID-19 negatiivse PCR testi (mitte rohkem kui 72 tundi enne üritusel osalemist);
  • andnud negatiivse COVID-19 antigeeni testi (mitte rohkem kui 24 tundi enne üritusel osalemist), mille tulemus kajastub digiloos. Confidos kiirtesti aja broneerimiseks saab kasutada sooduskoodi vastavalt mängule: EESTI_BELGIA; EESTI_IIRIMAA; EESTI_VALGEVENE; EESTI_WALES (hind 17 eurot testi kohta). Aja testimiseks saab broneerida: https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/

NB! A. Le Coq Arenal kõrval asuvas EJLi jalgpallihallis on avatud kiirtestimise võimalus (maksumust 10 eurot) mängupäeval alates 3 tundi enne availet kuni 30 minutit enne avavilet. Kogu testimise protseduuri läbimiseks tuleb varuda minimaalselt 30 minutit, järjekordade tekkimisel võib protseduur võtta oluliselt kauem. Testimise soovi korral tuleb vastav valik teha koos piletiostuga.

Festivalialalt staadionile saab siseneda ühe korra. See tähendab, et staadionilt välja minnes enam sama piletiga siseneda ei saa.

Võta kaasa isikut tõendav dokument, et seda vajadusel väravas koos piletiga näidata.

Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad hoida turvalist distantsi teiste pealtvaatajatega. Arvesta, et seoses COVID tervisetõendi kontrolliga võtab staadionile sissepääs tavapärasest märgatavalt kauem aega.