Piletid Eesti-Leedu Balti turniiri mängule

Hea patsient

Eesti koondis peab oma Balti turniiri avamängu Leeduga 30. mail Rakvere linnastaadionil.

Jalgpallihaigla liikmetel on võimalus osta sellele mängule piletid fännitsooni soodushinnaga – €12.

Esmakordselt rakendatakse sel korral EJL poolt digipileti süsteemi. Pilet saadetakse sulle märtsi lõpus meiliboksi ja nii pole tarvidust mängupäeval staadioniväravas telefoni tippides närveldada, et õige inimene viimasel hetkel sinuni jõuaks.

Selleks et oma piletit saada, tuleb sul teostada makse Jalgpallihaigla kontole; makse infoväljale lisa oma JH liikmenumber, piletite arv ja toimiv e-maili aadress, kuhu piletid edastada.

Pileti soetamise viimane päev on 28. veebruar.

MTÜ Jalgpallihaigla pangakoordinaadid on järgmised:

EE692200221019232745 – Swedbank
EE697700771000728459 - LHV

Rakveres näeme, raisk!

Sinu Jalgpallihaigla

P.S. Endiselt on õhus ka JH liikmemaksu maksmine. Täpsemat infot leiad http://jalgpallihaigla.ee/jalgpallihaigla

2018. aastal on JH'l plaanis oma liikmemaksu tasunud liikmetele korraldada bussireis Balti turniiri mängule Eesti-Leedu, marsruudil Tallinn-Rakvere-Tallinn, samuti saab endale peagi soetada sooduspileteid UEFA Rahvuste Liiga mängudele. Kui sind ei ole seal, siis oled sa ilmselt kusagil mujal...