Jalgpallihaiglaga Pärnusse Eesti-Malta mängule

Meil on suur rõõm teatada, et 31. augustil toimuvale Eesti-Malta sõpruskohtumisele Pärnu vastselt renoveeritud Rannastaadionil korraldab Jalgpallihaigla eksklusiivse reisi otse Tallinnast, A Le Coq Arenalt. Tee peal tehakse reisijatepoolse huvi korral ka üks kultuurilooline peatus Vana-Pääsküla ajaloolises bussipeatuses ning üks kaunis suvituslinnas Sauel.

Reis saab alguse 31. augustil kell 15.00 A Le Coq Arenalt ning liigub sealt omas tempos Pärnusse, kell 18.30 algavale mängule. Tagasi Tallinnas loodame olla kella 23.00-ks. Reisi maksumus 2016. aasta liikmemaksu tasunud Jalgpallihaigla liikmetele on 15 eurot, teistele 20 eurot. Hind sisaldab bussitransporti, mängupiletit ja kosutust A Le Coq'i toodete näol.

Reisile registreerumiseks saada e-mail reisid@jalgpallihaigla.ee, kus on kirjas Sinu kontakttelefoni number ja reisijate arv (JH liikmete puhul liikmenumber ja nimi ning nende suhe 2016. aasta liikmemaksu tasumisse). Meili laekumine tagab broneeringu reisile 24 tunniks. Broneering kinnitub kui 24 tunni jooksul (või nädalavahetuse järgsel pangapäeva hommikul) laekub JH kontole makse reisi eest. Reisist loobumisest anna teada vähemalt 24. augustiks. Sel juhul kanname Sulle reisiraha tagasi, hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Reisile saab registreerida kuni 25. juulini.

Tuld!

MTÜ Jalgpallihaigla