Jalgpallihaigla toetab Sepa Jalgpallikeskuse valmimist

MTÜ Jalgpallihaigla krabas endale sümboolse ruutmeetri Tartu Sepa Jalgpallikeskuse peagi valmiva väljaku keskringist, toetades seeläbi keskuse valmimist 100 euroga. Tulevikus hakkab keskuse staadionitribüüni ehtima ka Jalgpallihaigla-nimeline istekoht, kus kõik haiged võivad kenasti kordamööda istumas käia.

MTÜ Jalgpallikool Tammeka alustas 2. novembril Eesti spordiajaloo suurima ühisrahastuskampaaniaga, millega kogutakse 150 000€ Tartu staadionipõua leevendamiseks ning Sepa staadioni renoveerimiseks. Ühisrahastusega saab igaüks osta endale sümboolse ruutmeetri valmivast väljakust. Kampaania päädib tuleval suvel jalgpalli EM-finaali ühisvaatamisega vastvalminud Sepa Jalgpallikeskuses, kuhu kõik ruutmeetri omanikud kutsutud on.

Rohkem infot on saadaval veebisaidil www.jalgpallikeskus.ee