Jalgpallihaigla Jalgpalligeeniuseks sai jälle Ragnar!

Eesti jalgpallikoondise fänne koondava ühenduse Jalgpallihaigla iga-aastane Jalgpalligeeniuse hääletus sai huvitava finaali, kui esikohale konkureerisid kaks Ragnarit. Ühel pool viimasest kolmest aastast kahel korral Jalgpallihaigla geeniusehääletuse ülivõimsalt võitnud rahvuskoondise kapten ja teisel pool aastaid Jalgpallihaigla kulisside taga vaikselt oma asja ajanud vennike. Mis seal salata, seekord „vennike„ võitis!

Võitjaks on Ragnar „Tundmatu“ Luts. Nagu tema fänninimigi ütleb, on tegemist tagasihoidliku ja diskreetsust sooviva tegelasega. Ent need jalgpallisõbrad, kel viimasel aastakümnel on olnud põhjust Eesti koondise erinevaid mänge erinevatel põhjustel külastada ja on oma piletid hankinud just Jalgpallihaigla kaudu, teavad Tundmatut päris hästi. Ragnar on olnud aastaid väga aldis pileteid Eestimaa erinevatesse punktidesse toimetama. Pahatihti toimus see mängupäeval ja staadionil, üsna viimasel minutil, kui hümni ajal või mõnel muul hilisemal hetkel mängueelselt „korraks“ kõrtsu ununenud piletisoovija kurva näoga staadioniväravas seisis. Tõsiuskliku Eesti koondise fännina aitas Ragnar kamraade, ehkki tihtilugu jäid tal endal seetõttu kuulmata-nägemata nii mõnedki hümnid ja väravad.

2017. aastal lõpetas Ragnar oma tegevuse Jalgpallihaigla piletibossina ja pühendus tööle ja perekonnale. Jalgpallihaigla tänab Ragnarit tema aastatepikkuse panuse eest ja on südamest rõõmus, et just tema valituks osutus. Ragnar saab oma auhinna kätte täna, Rakveres, enne Eesti ja Leedu jalgpallikoondiste vahelist Balti turniiri matši. Daamid ja härrad, Jalgpalligeenius 2017 – Ragnar „Tundmatu“ Luts!