Veateade

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls funktsioonis _menu_load_objects() (rida 579 / /www/apache/domains/www.jalgpallihaigla.ee/htdocs/includes/menu.inc).

Jalgpallihaigla fännireis Eesti-Leedu Balti turniiri mängule Rakveres

30. mail peavad Eesti ja Leedu jalgpallikoondised Balti turniiri raames lahingu Rakvere linnastaadionil ning selle tarvis korraldab Jalgpallihaigla fännireisi marsruudil Tallinn-Rakvere-Tallinn.

Reis saab alguse 30. mail kell 16.00 A Le Coq Arenalt ning liigub sealt omas sujuvas tempos Rakvere suunas kell 19.00 algavale mängule. Tagasi Tallinna poole alustame mängujärgset veeremist ligikaudu kell 21.15 ning loodame kilulinnas oma reisibussi tühjaks laadida hiljemalt kell 23.00.

Reisi maksumus 2018. aasta liikmemaksu tasunud Jalgpallihaigla liikmetele on 10 EUR, teistele 15 EUR. Soodsam 10-eurone pilet kehtib ka vanematega kaasa reisivatele noortele jalgpallisõpradele, kes ei ole Jalgpallihaigla liikmed. Jalgpallihaigla noorliikmetele, kes on tasunud Jalgpallihaigla 2018. aasta liikmemaksu, on reisi maksumuseks 5 EUR.

Reisile registreerumiseks saada e-mail reisid@jalgpallihaigla.ee, kus on kirjas Sinu kontakttelefoni number ja reisijate arv (JH liikmete puhul liikmenumber ja nimi ning nende suhe 2018. aasta liikmemaksu tasumisse). Meili laekumine tagab broneeringu reisile 24 tunniks. Broneering kinnitub kui 24 tunni jooksul (või nädalavahetuse järgsel pangapäeva hommikul) laekub JH kontole makse reisi eest. Reisist loobumisest anna teada vähemalt 23. maiks. Sel juhul kanname Sulle reisiraha tagasi, hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Reisile registreerumine kestab kuni kohti jätkub, aga see pakkumine siin läheb lukku 16. mail.

Tuld!

MTÜ Jalgpallihaigla
EE697700771000728459
Selgitusse: Eesti-Leedu bussireis [Sinu Nimi (sama mis saadetud meilis)]