Jalgpalligeenius 2015 on Sepa Jalgpallikeskus.

Jalgpallihaigla 2015. aasta jalgpalligeeniuseks valisid fännid ühe tõeliselt suure teo – Sepa Jalgpallikeskuse ühisrahastuskampaania. Koguni pooled kõigist oma hääle andnud fännidest pidasid Sepa Jalgpallikeskuse algatust geniaalseks. 7208 sümboolset ruutmeetrit leidsid endale 2 kuu jooksul 3108 omanikku ning kogutud raha annab tõhusa panuse Tartusse uue korraliku jalgpallikeskuse rajamiseks.

Jalgpallifänn Kati: „Hea näide kuidas võimatu teha võimalikuks ja unistused teoks. Väga äge, julge ja põhjendatud aktsioon ja teostus. Eestlased on tuntud üheskoos asjade, ürituste ära tegijad, aga alati on vaja eestvedajaid. Poistel oli soov ja ei jäädud nurka kössitama, vinguma ning soiguma kuidas ei saa, võeti kätte ja tehti ära!“
Jalgpallihaige Triin: „Lahe viis ühisrahastusprojektiks! Osta virtuaalselt tükike väljakust ning toeta staadioni renoveerimist ning paranda sellega treeningu tingimusi paljudele lastele!“

Olles ise samuti uhke ruutmeetriomanik, loodab Jalgpallihaigla 10. juulil toimuval EM 2016 finaalmängu ühisvaatamisel kohtuda vastavatud Sepa Jalgpallikeskuses paljude oma liikmete ja sadade teiste ruutmeetriomanikega.

Kus on aga Jalgpallijobu 2015? Jalgpallihaigla juhatus otsustas, et Jalgpallijobu kuulutatakse välja üksnes juhul, kui üks tegu või kandidaat kogub vähemalt pooled jobuhääled. Nii „tublit“ tegijat aga 2015. aastal fännidel õnneks meelel ei mõlkunud ja seepärast jääb ka Jalgpallijobu sel korral välja kuulutamata. Järgmise korrani!

Jalgpallihaigla annab Jalgpalligeeniuse auhinna üle traditsiooniliselt aasta esimesel kodumängul, seekord 24. märtsil, Eesti-Norra sõpruskohtumisel.